logo

SSS - Sıkca Sorulan Sorular?

AviatorYazılım - Sıkca sorulan sorular ve cevapları

Android, iOS/Apple, Windows/PC Dilediğiniz tüm cihazlarda kullanabilirsiniz indirmeniz gerekmez Yazılımımız Web Panellidir. Yazılımımız Aviator Oyununun bulunduğu her sitede çalışmaktadır Para çekiminizde sorun yaşamayacağınız "Lisans"lı sitelerden oynamanızı tavsiye ederiz. (Aviator Alternatifi oyunlarda çalışmaz Örnek Zeppelin, JETX)

Geliştirmiş olduğumuz "Null Base PRO" koruması ile yazılımımız B*his
sitelerinin "Log"larına düşmez bahis siteleri yazılımdan kazandığınızı anlayamaz.

Yazılımımız "Tahmin Yapmaz" Oynadığınız Siteye connect Methodları ile otomatik olarak bağlanır. ChatGPT teknolojisiyle Aviator Oyununda bulunan her tur değişen logosha SHA512 Kodunu Çözer ve bu şekilde Garanti Oranı verir Kazanç elde etmenizi sağlar.

Yazılımımız Sürekli Güncellenmektedir ondan dolayı FİX yeme bozulma gibi bir durumu olmamaktadır satın aldığınız "Lisans key" süresi boyunca (Yazılım Garanti Kapsamındadır) herhangibi bir problemde iletişime geçmeniz yeterli olucaktır.

"Null Base PRO" Koruması Yazılımın Çalıştığını Gizleyen Bir Koruma Eklentisidir bu sayede Sitelerden herhangibi bir yasaklanma almazsınız. Null Base PRO Koruma methodumuz tüm RTP testlerini başarılı bir şekilde geçmiştir.

Yapay zeka üreticisi OpenAI tarafından geliştirilen ChatGPT, kullanıcılarla sohbet eden bir sohbet robotu. Sri, Alexa vb. sanal asistanlar gibi karşılıklı konuşma yapabilmek için metinler üretmek üzerine tasarlandı. ChatGPT; GPT'nin bir versiyonudur ve dil modelleme işlemlerini çok daha hızlı gerçekleştirmektedir.

AviatorYazılım

ile hayallerini erteleme hemen gerçekleştir.
Aviator oyunun'da artık kaybetmeye son!

  • Tüm Sitelerde Çalışır

  • Null Base PRO Koruması

  • ChatGPT Teknolojisi

  • 7/24 Teknik Destek

image